+48 790 55 06 05

Zajmuję się kompleksowym tworzeniem stron internetowych. Mieszkam w Łodzi, ale działam na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Pomagam klientom odnieść sukce w internecie, prezekonać ich, że zbudowanie dobrej strony nie jest kosztem dla firmy, ale najlepszą inwestycją. Stawiam na dobry kontakt z klientem, miłą i skuteczną współpracę, bo tylko wtedy udaje się osiągnąć zamierzone cele. Jak przebiega proces tworzenia strony www? Zapraszam do opisu poniżej.

Pierwsze
spotkanie

Pierwszym etapem tworzenia strony internetowej jest spotkanie, najlepiej przy dobrej kawie. Jest to czas, kiedy ja poznaję firmę klienta, a klient moje metody pracy. Podczas pierwszego spotkania ustalamy sprawy związane z wyceną oraz czasem realizacji strony www. Dobrze, jeżeli uda się zebrać jak najwięcej informacji dotyczących firmy klienta, które powinny znaleźć swoje miejsce na stronie internetowej.

Po zebraniu informacji na temat oczekiwań Klienta oraz zadań, jakie ma spełniać strona internetowa warto zrobić podsumowanie i ubrać je w sposób graficzny. Tak powstaje projekt funkcjonalny obejmujący wszystkie elementy, które później znajdą się na stronie. Projekt funkcjonalny jest pomocny w dalszych pracach nad grafiką strony. Co prawda nie jest niezbędny w przypadku niewielkich realizacji, ale przy większych projktach staje się wręcz niezbędny.

Projekt
funkcjonalny

Projekty
graficzne

Na podstawie zebranych wcześniej informacji następuje faza projektowania grafiki strony. Klient otrzymuje 2-3 projekty do wyboru. Są to projekty stworzone przez profesjonalnego grafika. Po prezentacji projektów następuje etap ewentualnych poprawek, aby ostateczny efekt był zgodny z wizją klienta.

Każda wykonana strona oparta jest o wydajny i prosty w obsłudze system zarządzania treścia (CMS). Wygląd, jak również funkcjonalności systemu zostały odpowiednio dobrane na podstawie dziesiątek zrealizowanych projektów. Po zakończeniu realizacji klient przechodzi szkolenie z zarządzania systemem CMS, aby móc samodzielnie wprowadzać poprawki i dodawać treści.

Sprawy
techniczne

Teksty
i zdjęcia

Ważną sprawą w przypadku każdej strony internetowej są teksty i zdjęcia. Dlatego oferuję dodatkowe usługi związane z pisaniem treści na strony przez profesjonalnego copywrighter'a, jak również organizuję sesje zdjęciowe w celu korzystnego zaprezentowania firmy, pracowników czy produktów. Jeżeli firma posiada swoje materiały, zostają one przeniesione oraz odpowiednio ułożone na nowej stronie.

Optymalizacja strony przed opublikowaniem pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wyszukiwarce google. Ważną sprawą jest również poprawność wyświetlania strony www na urządzeniach mobilnych - telefonach i tabletach. Pomocne okazują się również statystyki odwiedzin, które w dłuższej perspektywie dają wiele cennych informacji na temat osób, które odwiedzają stronę www. Optymalizacja jest ostatnim etapem przed umieszczeniem strony na serwerze.

Optymalizacja

Co dalej?

Stworzenie nowej strony internetowej to dopiero początek. Dalej, należy się zastanowić nad skutecznymi sposobami promocji i reklamy. Nie zawsze tradycyjne pozycjonowanie czy fan-page na Facebook'u są dobrymi pomysłami. Czasem wystarczy wykazać się pomysłowością oraz dobrze wykorzystać darmowe narzędzia.


Pracuję dla

strony internetowe łódź
tworzenie stron łódź
strony www
tworzenie stron www
strony www łódź
foldery łódź
tworzenie prezentacji łódź
tworzenie wizerunku firmy
projektowanie logo łódź
marketing internetowy łódź
pozycjonownanie łódź
tworzenie stron łódź
strony www w łodzi
promocja strony www łódź
marketing internetowy łódź

Klienci o mnie

Współpraca z Panem Damianem Guzkiem to bardzo miłe i korzystne doświadczenie dla mnie osobiście jak i dla mojej firmy. Pełne profesjonalizmu podejście do tematu budowy strony internetowej zaowocowało osiągnięciem wręcz rewelacyjnych wyników. Strona po siedmiu miesiącach funkcjonowania na wybrane słowa kluczowe odnajduje się w pierwszej dziesiątce pozycji w wyszukiwarce google.pl, co wpłynęło na wzrost oglądalności naszej strony. Kultura osobista, zaangażowanie oraz fachowa wiedza Pana Damiana pozwalają mi z czystym sumieniem polecić jego usługi. Jestem przekonany, że moja współpraca z nim nie skończy się na jednym zleceniu.

Robert Plich,
Swetry Jordi
www.swetry-jordi.pl

Pan Damian Guzek jest pierwszym informatykiem, o którym mogę powiedzieć: słowny, odpowiedzialny, pomocny. Nigdy się na Nim nie zawiodłem, a wieloletnia współpraca zaowocowała wysoką i niezmienna pozycją mojej strony w internecie.

Grzegorz Pakuła,
Pakuła Consulting
www.pakulaconsulting.pl

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Damianem! Jest świetnym profesjonalistą i bardzo miłym człowiekiem, przez co współpraca z Nim to sama przyjemność!

Elżbieta Spakowska,
Gabinet Depilacji Laserowej
www.gabinetlaser.pl

Pan Damian to empatyczny fachowiec. To godny zaufania ekspert i człowiek.

Katarzyna, Dariusz Kruk,
KDKruk
www.kdkruk.pl

Damian Guzek 2014 © All rights reserved.
Realizacja: DamianGuzek.com