+48 790 55 06 05

Szukasz fachowca od stron internetowych? Właśnie go znalazłeś. Lata pracy i kilkadziesiąt zrealizowanych projektów pozwoliło mi dobrze poznać potrzeby moich Klientów. Dobrze wiem, jak ważna jest profesjonalna obsługa ukierunkowana na Klientów ceniących najwyższą jakość.

Jestem kompetentny.
Posiadam wieloletnie doświadczenie. Jestem w stanie w prosty sposób wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe kwestie techniczne.
Dla mnie każdy klient jest inny.
Nie oferuję szablonowych rozwiązań. Przed stworzeniem Twojej strony internetowej szczegółowo przeanalizuję branżę, w której działa Twoja firma, aby zaproponować możliwie najskuteczniejsze i najbardziej dochodowe rozwiązania.
U mnie zawsze wiesz, za co płacisz.
Każdej mojej realizacji towarzyszy analiza efektywności wdrożonego rozwiązania, dzięki czemu dokładnie wiesz, za co płacisz.
Oferuję pomoc i wsparcie. Zawsze.
Masz problem ze stroną i nie wiesz, jak go rozwiązać? A może potrzebujesz natychmiastowej pomocy technicznej? Jeżeli tak, przeczytaj punkt kolejny.
Odbieram telefony.
Nie musisz czekać tygodniami na wykonanie prostej zmiany na stronie internetowej. Większość spraw rozwiązuję "od ręki", a przy okazji służę dobrą radą.
Oferuję przystępne ceny.
Za swoją nową stronę zapłacisz tyle, ile rzeczywiście jest warta.
Stawiam na długofalową współpracę.
Rozliczam się z efektów mojej pracy, co w większości przypadków prowadzi do podjęcia dalszych wspólnych działań marketingowych. Długofalowość współpracy z Klientami najlepiej świadczy o jakości moich usług.
Każda wykonana przeze mnie strona na siebie zarabia.
Strona internetowa musi przynosić konkretne korzyści biznesowe. Wiem, jak to osiągnąć.

Pracuję dla

strony internetowe łódź
tworzenie stron łódź
strony www
tworzenie stron www
strony www łódź
foldery łódź
tworzenie prezentacji łódź
tworzenie wizerunku firmy
projektowanie logo łódź
marketing internetowy łódź
pozycjonownanie łódź
tworzenie stron łódź
strony www w łodzi
promocja strony www łódź
marketing internetowy łódź

Klienci o mnie

Współpraca z Panem Damianem Guzkiem to bardzo miłe i korzystne doświadczenie dla mnie osobiście jak i dla mojej firmy. Pełne profesjonalizmu podejście do tematu budowy strony internetowej zaowocowało osiągnięciem wręcz rewelacyjnych wyników. Strona po siedmiu miesiącach funkcjonowania na wybrane słowa kluczowe odnajduje się w pierwszej dziesiątce pozycji w wyszukiwarce google.pl, co wpłynęło na wzrost oglądalności naszej strony. Kultura osobista, zaangażowanie oraz fachowa wiedza Pana Damiana pozwalają mi z czystym sumieniem polecić jego usługi. Jestem przekonany, że moja współpraca z nim nie skończy się na jednym zleceniu.

Robert Plich,
Swetry Jordi
www.swetry-jordi.pl

Pan Damian Guzek jest pierwszym informatykiem, o którym mogę powiedzieć: słowny, odpowiedzialny, pomocny. Nigdy się na Nim nie zawiodłem, a wieloletnia współpraca zaowocowała wysoką i niezmienna pozycją mojej strony w internecie.

Grzegorz Pakuła,
Pakuła Consulting
www.pakulaconsulting.pl

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Damianem! Jest świetnym profesjonalistą i bardzo miłym człowiekiem, przez co współpraca z Nim to sama przyjemność!

Elżbieta Spakowska,
Gabinet Depilacji Laserowej
www.gabinetlaser.pl

Pan Damian to empatyczny fachowiec. To godny zaufania ekspert i człowiek.

Katarzyna, Dariusz Kruk,
KDKruk
www.kdkruk.pl

Damian Guzek 2014 © All rights reserved.
Realizacja: DamianGuzek.com