+48 790 55 06 05

Profesjonalne materiały reklamowe są równie ważne jak dobra strona internetowa. Warto zadbać o ich wygląd.

Chcesz, żeby Twoja wizytówka robiła wrażenie? Szukasz czegoś wyjątkowego, co wyróżni Twoją firmę w gąszczu innych reklam? Możesz mnie zatrudnić. Zadbam o to, żeby wszystkie materiały reklamowe przezentowały się atrakcyjnie i były spójne grafocznie ze stroną internetową.

Tradycyjne
materiały drukowane

Nietypowe
materiały reklamowe

Zaproponuję Twojej firmie nowe rozwiązania z dziedziny materiałów reklamowych, dopasowane do Twojej branży.

Oferuję usługi w zakresie projektowania graficznego, przygotowywania materiałów do drukarni, a także współpracuję z najlepszymi firmami w kraju w zakresie realizacji materiałów reklamowych. Pomagam klientom zorganizować montaż materiałów reklamowych, np. wyklejenie szyb, oklejnie samochodów, montaż bannerów, billboard'ów, itd.

Kompleksowe
wykonastwo


Pracuję dla

strony internetowe łódź
tworzenie stron łódź
strony www
tworzenie stron www
strony www łódź
foldery łódź
tworzenie prezentacji łódź
tworzenie wizerunku firmy
projektowanie logo łódź
marketing internetowy łódź
pozycjonownanie łódź
tworzenie stron łódź
strony www w łodzi
promocja strony www łódź
marketing internetowy łódź

Klienci o mnie

Współpraca z Panem Damianem Guzkiem to bardzo miłe i korzystne doświadczenie dla mnie osobiście jak i dla mojej firmy. Pełne profesjonalizmu podejście do tematu budowy strony internetowej zaowocowało osiągnięciem wręcz rewelacyjnych wyników. Strona po siedmiu miesiącach funkcjonowania na wybrane słowa kluczowe odnajduje się w pierwszej dziesiątce pozycji w wyszukiwarce google.pl, co wpłynęło na wzrost oglądalności naszej strony. Kultura osobista, zaangażowanie oraz fachowa wiedza Pana Damiana pozwalają mi z czystym sumieniem polecić jego usługi. Jestem przekonany, że moja współpraca z nim nie skończy się na jednym zleceniu.

Robert Plich,
Swetry Jordi
www.swetry-jordi.pl

Pan Damian Guzek jest pierwszym informatykiem, o którym mogę powiedzieć: słowny, odpowiedzialny, pomocny. Nigdy się na Nim nie zawiodłem, a wieloletnia współpraca zaowocowała wysoką i niezmienna pozycją mojej strony w internecie.

Grzegorz Pakuła,
Pakuła Consulting
www.pakulaconsulting.pl

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Damianem! Jest świetnym profesjonalistą i bardzo miłym człowiekiem, przez co współpraca z Nim to sama przyjemność!

Elżbieta Spakowska,
Gabinet Depilacji Laserowej
www.gabinetlaser.pl

Pan Damian to empatyczny fachowiec. To godny zaufania ekspert i człowiek.

Katarzyna, Dariusz Kruk,
KDKruk
www.kdkruk.pl

Damian Guzek 2014 © All rights reserved.
Realizacja: DamianGuzek.com