+48 790 55 06 05

O prowadzeniu działań marketingowych w internecie napisano wiele książek. Moja wiedza na ten temat opiera się głównie na własnych doświadczeniach zebranych podczas pracy dla dużych, międzynarodowych koncernów oraz małych, lokalnie działających firm.

Pierwsze
spotkanie

Żeby działać skutecznie trzeba się lepiej poznać. Dlatego tak ważne są spotkania, podczas których szczegółowo omawiamy zakres działań, użytych narzędzi tak, aby osiągnąć określone cele.

Twoja firma ma już stronę internetową? Warto zastanowić się, czy strona zarabia na siebie przyciągając klientów. A jeżeli nie, należy przeprowadzić audyt i zastanowić się, co można zrobić lepiej. Dobierając odpowiednie metody działania zadbam o wizerunek Twojej firmy w internecie, a także o wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Analiza

Działanie

Promocja strony internetowej nie jest łatwa i może zająć dużo czasu. Ale nie musi. Wszystko zależy od dobrych pomysłów oraz konsekwentnego realizowania kolejnych etapów.


Pracuję dla

strony internetowe łódź
tworzenie stron łódź
strony www
tworzenie stron www
strony www łódź
foldery łódź
tworzenie prezentacji łódź
tworzenie wizerunku firmy
projektowanie logo łódź
marketing internetowy łódź
pozycjonownanie łódź
tworzenie stron łódź
strony www w łodzi
promocja strony www łódź
marketing internetowy łódź

Klienci o mnie

Współpraca z Panem Damianem Guzkiem to bardzo miłe i korzystne doświadczenie dla mnie osobiście jak i dla mojej firmy. Pełne profesjonalizmu podejście do tematu budowy strony internetowej zaowocowało osiągnięciem wręcz rewelacyjnych wyników. Strona po siedmiu miesiącach funkcjonowania na wybrane słowa kluczowe odnajduje się w pierwszej dziesiątce pozycji w wyszukiwarce google.pl, co wpłynęło na wzrost oglądalności naszej strony. Kultura osobista, zaangażowanie oraz fachowa wiedza Pana Damiana pozwalają mi z czystym sumieniem polecić jego usługi. Jestem przekonany, że moja współpraca z nim nie skończy się na jednym zleceniu.

Robert Plich,
Swetry Jordi
www.swetry-jordi.pl

Pan Damian Guzek jest pierwszym informatykiem, o którym mogę powiedzieć: słowny, odpowiedzialny, pomocny. Nigdy się na Nim nie zawiodłem, a wieloletnia współpraca zaowocowała wysoką i niezmienna pozycją mojej strony w internecie.

Grzegorz Pakuła,
Pakuła Consulting
www.pakulaconsulting.pl

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Damianem! Jest świetnym profesjonalistą i bardzo miłym człowiekiem, przez co współpraca z Nim to sama przyjemność!

Elżbieta Spakowska,
Gabinet Depilacji Laserowej
www.gabinetlaser.pl

Pan Damian to empatyczny fachowiec. To godny zaufania ekspert i człowiek.

Katarzyna, Dariusz Kruk,
KDKruk
www.kdkruk.pl

Damian Guzek 2014 © All rights reserved.
Realizacja: DamianGuzek.com